20.09.2020r. XXV Niedziela Zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za ofiary złożone na remont organów w II niedzielę miesiąca, a także za indywidualne ofiary złożone na na ten cel.
  2. Rozpoczęliśmy parafialne katechezy dla dzieci i młodzieży. Dziękuję rodzicom i uczniom za zaangażowanie w organizację i udział w tych spotkaniach.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek święto św. Matusza, i ewangelisty, w środę wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  5. Proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
  6. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  7. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.