27.09.2020r. XXVI Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty w kościele,  przy kościele  i  przy plebanii. Bóg zapłać za ofiarę na remont organów i na kwiaty.
 2. Dzisiaj obchodzimy 106. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W odpowiedzi na apel Rady KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek, przy wyjściu ze świątyni zbieramy dzisiaj ofiary do puszki, dla poszkodowanych w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos.
 3. Zapraszam wszystkich Parafian na nabożeństwa różańcowe od czwartku, codziennie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. W piątek, 2.10. różaniec wyjątkowo o godz. 16.30, przed Mszą św. 
 4. Modlitwę różańcową w październiku będą prowadziły następujące grupy: klasy III-IV w poniedziałki, klasy V-VI w środy, klasy VII-VIII w piątki, Wspólnota Żywego Różańca we wtorek i czwartek.
 5. W tym tygodniu w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie dla naszej diecezji.
 6. W pierwszy piątek miesiąca: od godziny 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem, od godz. 15:00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 16.30 różaniec i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa  i  Msza św. pierwszopiątkowa. 
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, uczniów klasy VII i VIII, dzieci z klas III i Wspólnoty Żywego Różańca zostają przełożone na sobotę 10.10.
 8. Za dwa tygodnie, 10 i 11.10,  będziemy gościć w naszej parafii o. Pawła Pawlikowskiego  z Zakonu Kaznodziejskiego – Dominikanina, który będzie głosił kazania z racji  wspomnienia NMP Różańcowej.
 9. Proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów. Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.