Pielgrzymka

Pielgrzymka do grobów św. Jana Pawła II,

Św. Ojca Pio, Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo i Św. Mikołaja

12-18.10.2019

1. 6.00 Przejazd do Warszawy. Odprawa na lotnisku. Przelot do Rzymu. Po wylądowaniu przejazd do hotelu. Po zakwaterowaniu  krótkie zwiedzanie z przewodnikiem w okolicy hotelu -Bazylika Santa Maria Maggiore, Kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy (Msza Św.).Obiadokolacja. Nocleg w Rzymie
  2. Śniadanie. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem. in. Bazylika Św. Piotra, Grób Ojca Świętego Jana Pawła II, Bazylika Św. Jana na Lateranie, Rzym Starożytny min. Koloseum i Forum Romanum (z zewnątrz) Obiadokolacja i nocleg w Rzymie
  3. Śniadanie. Przejazd do Neapolu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Msza Św. przy grobie księdza Dolindo. Obiadokolacja i nocleg w Neapolu lub okolicy.
  4. Śniadanie. Wyjazd do Pompejów. Bazylika Matki Boskiej Różańcowej- Msza Święta. Wyjazd do Pietrelciny, miejsca narodzin Św. Ojca Pio. Przejazd do San Giovanni Rotondo. Nocleg w San Giovanni Rotondo.
  5. Śniadanie.  San Giovanni Rotondo. Rano Msza Św. w Kościele Antycznym – ulubionym kościółki Św. Ojca Pio. oraz wizyta w Monte Sant’Angelo sanktuarium wykutym w skale, własnoręcznie poświęconym przez Św. Michała Archanioła, który objawił się w tym miejscu trzykrotnie. Obiadokolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo.
  6. Śniadanie. Przejazd do Bari. Msza św. przy grobie św. Mikołaja. Odebranie Relikwii św. Mikołaja, zwiedzanie Bazyliki Św. Mikołaja. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Matera, miasto,  gdzie był nagrywany film „Pasja” Mela Gibsona. Obiadokolacja. Nocleg w Bari.
  7. Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

Cena 3000 zł + 100 € zawiera:

• przelot samolotem na trasie Warszawa-Rzym oraz Bari- Warszawa
  • transfery autokarowe na ternie Włoch
  • 6 śniadań i 6 obiadokolacji
  • zakwaterowanie w hotelach 3*** (pokoje 2 i 3 osobowe)
  • opieka pilota (język włoski)
  • przejazd na lotnisko w Warszawie i powrót po przylocie
  • ubezpieczenie NNW i KL (nie obejmuje chorób przewlekłych – koszt 2 zł /dzień i ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 1.8 % ceny imprezy)
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, słuchawki

Cena nie zawiera:

• napojów do obiadokolacji

BIURO PIELGRZYMKOWE „PAX”