13.09.2020r. XXIV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za złożone dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, ofiary na remont organów.
  2. Chłopców, którzy chcą być ministrantami zapraszam, razem z rodzicami, na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.00.
  3. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkoły w Strzelewie będzie w kaplicy w Minikowie: klasy I-III  w poniedziałek o godz. 18:00, klasy IV-VI w czwartek o godz. 17:00 i klasy VII-VIII w czwartek o godz. 18:00.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w piątek. Od godz. 16:00 spowiedź, o godz. 17:00 Msza św. 
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej i odpust w parafii w Paterku, w środę wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, w piątek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. 
  6. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  7. W piątek biuro parafialne będzie nieczynne. 
  8. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.