3.11.2019r XXXI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w Uroczystości Wszystkich Świętych, za uporządkowanie grobów, udział we Mszach św., procesji na cmentarzu i wspólną modlitwę za zmarłych. Bóg zapłać za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Bydgoszczy. Dziękuję bardzo za nagłośnienie w czasie procesji i na cmentarzu p. Szczepaniakowi.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, w sobotę Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto.
  3. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  4. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i jednorazowe. W tym tygodniu różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach jednorazowych – listopadowych w poniedziałek i piątek po Mszy św. W środę o godz. 16:30 różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji.
  5. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
  6. Bardzo proszę o zachowanie porządku na cmentarzu. Liście i uschłe kwiaty (bez doniczek itp.) proszę wyrzucać na tzw. pole. Do kontenera wrzucamy tylko plastiki, szkoło, folie itp. Proszę nie wrzucać do kontenera zapalonych, czy też gorących jeszcze zniczy.
  7. Dzieci klas III odbierają Mapę Podróży na listopad.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.