27.10.2019r. XXX Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy plebanii. Bóg zapłać wspólnocie Żywego Różańca za ofiarę na kwiaty. 
  2. Zapraszam na Mszę św. i „Korowód Świętych” w środę 30.10. Szczególnie zapraszam dzieci przebrane za postacie świętych i błogosławionych: swoich patronów, czy też ulubionych świętych. Po Mszy św. pójdziemy w procesji na cmentarz odmawiając różaniec za naszych zmarłych. Bardzo proszę o zabranie ze sobą zniczy. 
  3. Spowiedź,  przed pierwszym piątkiem miesiąca w środę od godz. 16:00. 
  4. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. wg niedzielnego porządku: 8:00, 9:30 (Minikowo), 11:00. Procesja na cmentarzu pół godziny po zakończeniu Mszy św., około godz. 12.30.
  5. We wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2.11. Msze św. o godz. 11:00 i 17:00. Po Mszy św. o godz. 11:00 Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach jednorazowych.
  6. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki jednorazowe i roczne.
  7. Bardzo proszę  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. 
  8. Bardzo proszę o zachowanie porządku na cmentarzu. Liście i uschłe kwiaty (bez doniczek)  proszę wyrzucać na tzw. pole. Do kontenera wrzucamy tylko plastiki, szkoło, folie itp. 
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem na listopad.
  10. 10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.