20.10.2019r. XXIX Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca przeznaczone na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.  
 2. Dziś obchodzimy w Kościele Niedzielę Misyjną. W swoich modlitwach pamiętajmy o misjonarkach i misjonarzach. Ofiary zbierane podczas Mszy św. są przeznaczone na misje. 
 3. Trwa październik, miesiąc różańca. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
 4. We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jan Pawła II. Jest to zarazem rocznica nawiedzenia naszej parafii przez ikonę NMP Jasnogórskiej. Niech tego dnia naszą modlitwą będzie dziękczynienie Dobrmu Bogu za jego łaski. 
 5. Od środy można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok. Bardzo proszę czynić to tylko osobiście w godzinach urzędowania biura parafialnego. 
 6. Parafialna pielgrzymka, autokarowa na Jasną Górę wyruszy spod kościoła w czwartek, 24.10 o godz. 5:00. Powrót jest planowany około godz. 22:00
 7. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzę 25.10, w piątek od godz. 8:00.
 8. Wymienianki jednorazowe i roczne można składać w biurze parafialnym lub zakrystii. 
 9. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. o godz. 8:00, 9:30 (Minikowo) i 11:00. Msza o godzinie 11:00 również w kościele. Pół godziny po zakończeniu tej Mszy,  około 12:30,  procesja na cmentarzu. Ofiary zbierane na cmentarzy przeznaczone będą na WSD w Bydgoszczy.
 10. Bardzo proszę  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. 
 11. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.