13.10.2019r. XXVIII Niedziela Zwykła

Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy plebanii.
Dzisiaj ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone są na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. członkowie Civitas Christiana będą zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
Trwa październik, miesiąc różańca. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00
Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki na wymienianki. Wymienianki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
Intencje mszalne na przyszły rok będzie można zamawiać od poniedziałku 22.10., osobiście, w biurze parafialnym.
Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
Za tydzień w Niedzielę Misyjną ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone będą na misje.
Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.