10.11.2019r. XXXII Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj, w II niedzielę miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie. Remont naszego kościoła polecam modlitwie wszystkich parafian.
  3. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, jutro Msza św. o godz. 11.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. będzie można zakupić rogale przygotowane przez KGW Ślesin. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla seniorów ze Ślesina i okolic, które będzie przygotowywać grupa Ave Team.
  4. Z okazji Święta niepodległości proszę o wywieszenie flag narodowych.
  5. W liturgii kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek wpomnienie św. Marcina z Tours, we wtorek wspomnienie św. Jozafata, w środę wspomnienie św. Pierwszych Polskich Braci Męczenników.
  6. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
  7. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św.
  8. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych.
  9. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
  10. Bardzo proszę o zachowanie porządku na cmentarzu. Liście i uschłe kwiaty (bez doniczek itp.) proszę wyrzucać na tzw. pole. Do kontenera wrzucamy tylko plastiki, szkoło, folie itp.
  11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli.
  13. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych parafian i dobrodziejów naszego kościoła.