18.08.2019r. XX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj dziękujemy Bogu Wszechmogącemu za tegoroczne zbiory podczas Mszy św. o godz. 11:00. Po Mszy św. dożynkowej, w imieniu Pani Sołtys i Kół Gospodyń Wiejskich naszej parafii, zapraszam na biesiadę dożynkową do ogrodu przy plebanii. Dochód z tej biesiady zgodnie z wolą organizatorów ma zasilić fundusz remontowy naszego kościoła.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za dobroć, życzliwość i ofiary na rzecz parafii.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek wspomnienie św. Bernarda, w środę wspomnienie św. Piusa X, w czwartek wspomnienie NMP Królowej, w sobotę święto świętego Bartłomieja Apostoła.
  4. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  5. W niedzielę, 1.09 podczas Mszy św. o godzinie 11:00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, które rozpoczynają nowy rok szkolny. Poświęcę plecaki uczniom klas pierwszych, a w wszyscy uczniowie otrzymają błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Po tej Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci, które mają przystąpić w 2020 roku do I Komunii św.
  6. Proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.