23.12.2018r. IV Niedziela Adwentu

1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem przy wigilijnym stole zachowajmy nasze piękne tradycje:  wspólna rodzinna modlitwa, czytanie Pisma św., dzielenie się opłatkiem, a po posiłku zaśpiewajmy kolędy. Starajmy się zachować tradycyjny post i pamiętajmy, że na wigilijnym stole nie ma miejsca dla alkoholu.
  2. Paterka w Minikowie o godz.  22:00, a o północy w Ślesinie.
  3. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. tylko w Ślesinie o godz. 9:30  i 11:00. Nie ma Mszy św. w Minikowie w I Święto Bożego Narodzenia.
  4. Ofiary z Pasterki przeznaczone są na Fundusz Ochrony Życia.
  5. 26.12 w święto św. Szczepana Msze św. wg porządki niedzielnego.
  6. Odwiedziny duszpasterskie czyli Kolęda od 28.12.
  7. Plan kolędy na ten tydzień: 28.12. od godz. 15:00 Minikowo – bloki 18-rodzinne, 29.12. od godz. 9:00 –  bloki 12-rodzinne
  8. W zakrystii można nabyć opłatki.
  9. Dzieci po Mszy św. w zakrystii odbierają ulotkę Ziarno.
  10. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy, świąteczny nr Przewodnika Katolickiego.
  11. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.