30.12.2018r. Niedziela Świętej Rodziny

 

 1. Jutro  w modlitwie osobistej i wspólnotowej będziemy dziękować Panu Bogu za cały rok. Po Mszy o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne. 
 2. W wtorek, w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. o godz. 9:30 i 11:00
 3. W środę o godz. 13.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji, a po Mszy Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
 4. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem, o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. św. O godz. 16.50 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.
 5. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
 6. W Niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną kadzidło i kreda. Ofiary z Mszy św. przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. 
 7. Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i urzędowania biura parafialnego. W dni powszednie Msze św. będą o godzinie 14:00. (w tym tygodniu tylko w  środę i czwartek),  a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne. Na razie Msze św. będą odbywały się w kościele. Gdyby jednak temperatura znacznie obniżyła się wtedy będę sprawował Eucharystię w salce na plebanii. 
 8. Kolęda w tym tygodniu:

     środa, 2.01.  od godz. 15:00 Minikowo – bloki 4 – rodzinne i pozostałe domy

     czwartek,  3.01. od godz. 15:00 Mninikowo ul. Parkowa

     sobota 5.01. od godz. 9:00 Gumnowice i Ślesin ul Jabłonowa. 

 1. Dzieci odbierają  po Mszy św. ulotkę Ziarno.
 2. Razem z sąsiednimi  parafiami organizujemy pielgrzymkę do Włoch w październiku przyszłego roku. Szczegółowe informacje są wywieszone na tablicy ogłoszeń. 
 3. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.