16.12.2018 r. III Niedziela Adwentu

1. Roraty, czyli Msza św. ku czci Matki Bożej w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci z lampionami.
  2. W zakrystii można nabywać opłatki.
  3. Biuro parafialne będzie nieczynne w poniedziałek i wtorek.
  4. Dzieci po Mszy św. w zakrystii odbierają ulotkę Ziarno.
  5. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego
  6. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się 19.12, w środę w następujących godzinach: 10.00 – 12.00, 15.30 – 17.00 i 19.00 – 20.00
  7. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzę w piątek, 21.12 od godz. 8:00
  8. Dzięki uprzejmości Drużyny Harcerzy ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie za tydzień, w niedzielę otrzymamy z ich rąk Betlejemskie Światło Pokoju. W czasie Mszy św o godz. 9:30 w Minikowie i o godz. 11:00 w Ślesinie Światełko Pokoju zostanie uroczyście wniesione przez harcerzy. Osoby które  chciałyby zabrać to Światło do domu niech przyniosą ze sobą lampiony.
  9. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  10. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże.