16.09.2018r. XXIV Niedziela Zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu, za skoszenie trawy i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek święto św. Stanisława Kostki, w piątek święto świętego Mateusza Apostoła
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  4. Spotkanie rodziców uczniów klas VII i VIII, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.00
  5. W sobotę, 22.09 w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania młodzież klas VII i VIII wyjeżdża do Szczepanowa na rajd śladami męczenników. Koszt 5 zł. Zgody rodziców na wyjazd proszę składać u p. Joanny Małysz w szkole. Wyjazd o godzinie 8:00 sprzed kościoła.
  6. Spotkanie uczniów III klasy gimnazjum i tegorocznych absolwentów gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania w niedzielę 30.09. po Mszy św. o godz. 11.00
  7. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  8. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.