9.09.2018r. XXIII Niedziela Zwykła

 

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii.
 2. Dziękuję rodzicom i dzieciom za udział we Mszy św. i wspólną modlitwę w pierwszy piątek miesiąca. Mam nadzieję, że w grupa ta znacznie się powiększy.
 3. Chłopców, którzy chcą być ministrantami zapraszam, razem z rodzicami, na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.00
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu tylko w poniedziałek i wtorek.
 5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w czwartek wspomnie św. Jana Chryzostoma, w piątek święto Podwyższenia Krzyża św., w sobotę wspomnienie NMP Bolesnej.
 6. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 7. W sobotę, 1.09. w naszej diecezji rozpoczęło się Nawiedzenie Matki Bożej w Jej Cudownym Jasnogórskim Wizerunku. To szczególny czas dla naszego Kościoła Bydgoskiego. W naszej Parafii będziemy gościć Matkę Bożą Jasnogórską 22.10 w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Nawiedzenie poprzedzą Misje Parafialne, które rozpoczniemy 16.10. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych wydarzeniach.
 8. Spotkanie rodziców uczniów klas VII i VIII, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania, za tydzień w niedziele 16.09, po Mszy św. o godz. 11.00
 9. W sobotę, 22.09 w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania młodzież klas VII i VIII wyjeżdża do Szczepanowa na rajd śladami męczenników. Koszt 5 zł. Zgody rodziców na wyjazd proszę składać u p. Joanny Małysz w szkole. Wyjazd o godzinie 8:00 sprzed kościoła.
 10. Spotkanie uczniów III klasy gimnazjum i tegorocznych absolwentów gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania w niedzielę 23.09. po Mszy św. o godz. 11.00
 11. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
 12. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.