23.09.2018r. XXV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu, za skoszenie trawy i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do kościoła.
  2. W sobotę, 22.09 w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania młodzież klas VII i VIII brała udział w rajdzie ku pamięci męczenników ze Szczpanowa do Słaboszewa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego wyjazdu.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w piątek wspomnienie św. Wacława, w sobotę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  5. Spotkanie uczniów III klasy gimnazjum i tegorocznych absolwentów gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania w niedzielę 30.09. po Mszy św. o godz. 11.00
  6. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać za ofiary złożone w III niedzielę miesiąca na praca remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę ziarno.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.