4.02. 2024r. V Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary będą przeznaczone na malowanie elewacji naszego kościoła. 
  2. Katecheza Parafialna dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu: klasa II w poniedziałek 5.02. o godz. 16:00, klasa III w czwartek, 8.02. o godz. 17:00, klasa IV w czwartek 8.02. o godz. 17:30, klasy VII i VIII poniedziałek 5.02. godz. 18:30, klasa I szkoły średniej w piątek 9.02. o godz. 18:30. Proszę aby dzieci i młodzież z klas przygotowujących się do sakramentów przyniosły swoje dzienniczki.
  3. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji.  Po Mszy św.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W środę po Mszy św. zapraszam na Katechezę Biblijną do salki na plebanii. 
  5. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.
  6. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.