28.01.2024r. IV Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc,  życzliwość i ofiary składane na rzecz parafii. Bóg zapłać. 
 2. Po duszpasterskim nawiedzeniu rodzin wracamy do zwykłego porządku Mszy św. w dni powszednie: poniedziałek, środa, piątek o godz. 17:00, wtorek i czwartek o godz. 9:00. 
 3. Biuro Parafialne będzie nieczynne w piątek.  
 4. Katecheza Parafialna dla dzieci w tym tygodniu: klasa I w poniedziałek, 29.01. o godz. 18:00, klasa IV w środę,  31.01. o godz. 16:00, klasy V i VI w poniedziałek,  29.01. o godz. 16:00. 
 5. Dzieci z klasy II odbierają Mapę Podróży na luty. 
 6. Zapraszam Parafian do rozbierania szopki betlejemskiej i choinek we wtorek na godz. 15:00.
 7. W piątek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i jak co roku to dla naszej wspólnoty parafialnej  dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia w naszej parafii: od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią świętą. O godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji żywych i zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca. Po tej Mszy rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i potrwa do wieczornej Mszy św. o godz. 17:00. O godz. 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej możliwość spowiedzi. 
 8. W święto Ofiarowania Pańskiego, 2.02. do naszej parafii przybędzie z posługą duszpasterską o. Leszek Jasiński OCD. O. Leszek będzie dla nas głosił kazania podczas Mszy św, spowiadał, a po Mszy św. o godz. 17:00 wygłosi konferencję w salce na plebanii. 
 9. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. 
 10. 10.Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów,  Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
 11. 11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.