10.09.2023 XXIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj wraz z całym Kościołem w Polsce radujemy się beatyfikacją Józefa i Wiktorii Ulmów i ich dzieci. W naszej parafii gościmy ks. Andrzeja Marmurowicza, diecezjalnego moderatora wspólnot Żywego Różańca, który dla nas głosi Słowo Boże. 
 2. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy plebanii. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, na malowanie elewacji naszego kościoła. 
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców młodzieży z klas VII, VIII i I ponadpodstawowej dotyczące przygotowania do sakramentu bierzmowania. 
 4. Zapraszam Parafian na pierwszą po wakacjach katechezę biblijną w poniedziałek po Mszy św. Bardzo proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego. 
 5. w tym tygodniu w liturgii Kościoła: w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto podwyższenia Krzyża św., w piatek wspomnie NMP Bolesnej i odpust w Paterku, w sobotę wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana. 
 6. Zapraszam serdecznie na Mszę św. i nabożeństwo do NMP Fatimskiej w środę  o godz. 19:30. 
 7. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu (dotyczy dzieci  zamieszkałych w naszej parafii ze wszystkich szkół): klasa I w czwartek, 14.09. o godz. 17:00, klasy V i VI czwartek, 14.09. o godz. 17:30, klasy VII i VIII w czwartek 14.09. o godz. 18:00, klasa I szkoły średniej w piątek, 15.09. o godz. 19:00.
 8. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, 17.10. Zapisy (dowód osobisty) wraz z wpłatą (100 zł) w biurze parafialnym.
 9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 10. 10.Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
 11. 11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.