6.08.2023r. Przemienienie Pańskie

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, oraz  troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i ofiary składane na rzecz parafii. Za tydzień w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
  2. Biuro Parafialne w czasie wakacji czynne tylko w środę.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Dominika, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego, w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, w czwartek święto św. Wawrzyńca, w piątek wspomnienie św. Klary. 
  4. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymienankach rocznych, Msza w ich intencji, a  po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  5. W niedzielę, 13.08. kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 19:30, a po niej różaniec. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 8:00
  6. We wtorek 15.08. uroczystość Wniebowzięcia NMP, a zarazem 103. rocznica Bitwy Warszawskiej, określanej mianem „Cudu nad Wisłą” Msze św.  wg porządku niedzielnego. Po Mszach św.  błogosławieństwo kwiatów ziół i zbóż. Pamiętajmy tego dnia o wywieszeniu flag.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  8. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.