21.01.2023r. III Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i  życzliwość. Dziękuję za otwartość, gościnność i serdeczność w czasie spotkań  kolędowych. Bóg zapłać za ofiary składane na fundusz inwestycyjny parafii w czasie kolędy. 
  2. Ze względu na problemy zdrowotne jestem zmuszony zakończyć tegoroczną kolędę. Bardzo przepraszam tych Parafian, których nie odwiedziłem. Chcę w waszej intencji modlić się w czasie Mszy św. we wtorek i czwartek. We wtorek Msza św. o godz. 18:00 w intencji mieszkańców Kazina, ul. Kazińskiej, Łącznej i Rzemieślniczej. W czwartek Msza św.  o godz. 18:00 w intencji mieszkańców Gumnowic, ul. Jabłoniowej i Sportowej.
  3. W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek i piątek o 14:00, we wtorek i czwartek o 9:00 i 18:00, w środę o 17:00. 
  4. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu we wtorek, środę i czwartek. 
  5. Zapraszam serdecznie do rozbierania szopki betlejemskiej i choinek w sobotę na godz. 9:00.
  6. W święto Ofiarowania Pańskiego, 2.02. w naszej parafii to dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 11:00 i zakończy się przed Mszą św. o godz. 18:00. W zakrystii można zapisywać się na półgodzinne dyżury w kościele. 
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego. 
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.