15.01.2023r. II Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję serdecznie za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i życzliwość. Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca, wpłacane na konto parafialne, Dziękuję serdecznie za otwartość, gościnność i ofiary składane w czasie spotkań kolędowych.
  2. Na ołtarzu św. Mikołaja znajduje się puszka do której można składać ofiary mną rzecz DPS w Mielżynie prowadzonego przez Siostry Dominikanki. W tym miesiącu zebraliśmy 357 zł., które zostały już przelane na konto DPSu.  
  3. W sobotę przypada Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Z tej okazji wzywając wstawiennictwa Dziadków Pana Jezusa, św. Joachima i Anny prośmy Dobrego Boga w ich intencji. Módlmy się o  Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych. 
  4. Plan kolędy wywieszony jest w kruchcie kościoła, a także znajduje się na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „aktualności”. Msze św. w dni kolędowe o godz. 14:00 (w sobotę o 17:00). Kolęda rozpoczyna się w sobotę o godz. 9:00, a w pozostałe dni o godz. 15:00. 
  5. Polecam gorąco prasę katolicką. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  6. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.