25.09.2022r. XXVI Niedziela Zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii.
  2. Dzisiaj w w czasie Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie różańców dzieci z klasy III.
  3. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
  4. W  tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w środę wspomnienie św. Wacława, a po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia parafia w Dębowie obchodzi odpust swojego patrona św. Michała Archanioła. W piątek wspomnienie św. Hieronima. W sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  5. Zapraszam wszystkich Parafian na nabożeństwa różańcowe w październiku. W soboty i niedziele zapraszam do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach.
  6. Modlitwę różańcową w październiku będą prowadziły następujące grupy: klasy III-IV w poniedziałki, klasy V-VI w środy, klasy VII-VIII w piątki, Wspólnota Żywego Różańca we wtorek i czwartek.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów. Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.