18.09.2022r. XXV Niedziela Zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy plebanii. Dziękuję za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca.
  2. W środę został poświecony nowy krzyż na cmentarzu. Bardzo dziękuję ofiarodawcom za ufundowanie krzyża, a także wszystkim zaangażowanym w jego ustawienie. Bóg zapłać!
  3. Biuro Parafialne będzie nieczynne w poniedziałek i wtorek.
  4. Zapraszam wszystkich Parafian na wspólne śpiewanie pieśni liturgicznych do kościoła w środę po Mszy św.
  5. Rozpoczęliśmy parafialne katechezy dla dzieci i młodzieży. Dziękuję rodzicom i uczniom za pomoc w organizacji i udział w tych spotkaniach. Mam nadzieję, że na następnych spotkaniach będzie  lepsza frekwencja.
  6. Katechezy przygotowujące do sakramentów w naszym kościele: dla dzieci z klasy III w czwartek o godz. 17:00, a dla młodzieży z klasy VIII w czwartek o godz. 17:30. Obecność obowiązkowa.
  7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  8. Proboszcz parafii Występie zaprasza na wmurowanie kamienia węgielnego pod budującą się świątynię. Uroczystość odbędzie się 23 września o godz. 17:00 pod przewodnictwem ks. bpa Krzysztofa Włodarczyka.
  9. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę 20.10. Zapisy tylko w Biurze Parafialnym wraz z wpłatą (100 zł.)
  10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  11. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.