18.09.2022r. XXV Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy plebanii. Dziękuję za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca.
 2. W środę został poświecony nowy krzyż na cmentarzu. Bardzo dziękuję ofiarodawcom za ufundowanie krzyża, a także wszystkim zaangażowanym w jego ustawienie. Bóg zapłać!
 3. Biuro Parafialne będzie nieczynne w poniedziałek i wtorek. 
 4. Zapraszam wszystkich Parafian na wspólne śpiewanie pieśni liturgicznych do kościoła w środę po Mszy św. 
 5. Rozpoczęliśmy parafialne katechezy dla dzieci i młodzieży. Dziękuję rodzicom i uczniom za pomoc w organizacji i udział w tych spotkaniach. Mam nadzieję, że na następnych spotkaniach będzie  lepsza frekwencja. 
 6. Katechezy przygotowujące do sakramentów w naszym kościele: dla dzieci z klasy III w czwartek o godz. 17:00, a dla młodzieży z klasy VIII w czwartek o godz. 17:30. Obecność obowiązkowa. 
 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
 8. Proboszcz parafii Występie zaprasza na wmurowanie kamienia węgielnego pod budującą się świątynię. Uroczystość odbędzie się 23 września o godz. 17:00 pod przewodnictwem ks. bpa Krzysztofa Włodarczyka. 
 9. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę 20.10. Zapisy tylko w Biurze Parafialnym wraz z wpłatą (100 zł.)
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.