28.08.2022r. XXII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję  panom Waldemarowi i Adamowi Olesiom, oraz Danielowi Niemczyńskiemu za wykonane prace przy ociepleniu kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać za wszelką pomoc, życzliwość, wsparcie i ofiary na rzecz parafii.
 2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11:00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, które rozpoczynają nowy rok szkolny. Poświęcę plecaki uczniom klas pierwszych, a wszyscy uczniowie otrzymają błogosławieństwo na nowy rok szkolny.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie z rodzicami dzieci, które mają przystąpić w 2023r. roku do I Komunii św. 
 4. Spowiedź w tym tygodniu w środę od godz. 16:00, w piątek od godz. 15:00. Bardzo proszę rodziców i dziadków aby przypomnieli o spowiedzi na początku roku szkolnego swoim dzieciom i wnukom.  
 5. Dzieci z klasy IV przystąpią do spowiedzi w piątek od godz. 16:00. Po Mszy św. spotkanie i rozdanie pamiątek I Komunii św. 
 6. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 16:45 nabożeństwo do NSPJ. 
 7. Biuro parafialne w piątek będzie nieczynne. 
 8. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. 
 9. W niedzielę, 4.09. podczas Mszy św. o godzinie 11:00 zapraszam do wspólnej modlitwy rodziców i młodzież z klasy VIII, która rozpoczyna przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. 
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 11. Módlmy się za zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.