21.08.2022r. XXI Niedziela Zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i ofiary składane na rzecz parafii. Dziękuję rodzinie, która ofiarowała klęcznik do kościoła .
  2. Dzisiaj dziękujemy Panu Bogu za tegoroczne zbiory podczas Mszy św. o godz. 11:00. Serdecznie zapraszam wszystkich rolników do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie NMP Królowej, w środę święto św. Bartłomieja Apostoła, w piątek Uroczystość  NMP  Częstochowskiej (Msze św. o 11:00 i 17:00).
  4. Zapraszam serdecznie członków nowej Rady Parafialnej na spotkanie w piątek o godz. 19:00 na plebanii.
  5. W niedzielę, 28.08 podczas Mszy św. o godzinie 11:00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, które rozpoczynają nowy rok szkolny. Poświęcę plecaki uczniom klas pierwszych, a wszyscy uczniowie otrzymają błogosławieństwo na nowy rok szkolny.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie z rodzicami dzieci, które mają przystąpić w 2023r. roku do I Komunii św.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. Módlmy się za zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.