19.06.2022r. XII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo proszę nie wchodzić na odgrodzony przez straż pożarną teren spalonej kaplicy na cmentarzu, a tym bardziej do samej kaplicy.
 2. Dziękuję wszystkim za udział we Mszy św. i procesji Boże Ciała. Wyrażam swoją wdzięczność rodzinom i wspólnotom, które przygotowały ołtarze, Strażakom OSP Ślesin, Służbie Liturgicznej, Matkom Różańcowym. rodzicom i dzieciom z klasy III, dziewczynkom za sypanie kwiatów, Pani Organistce  oraz zakładowi pogrzebowemu Szczepaniak za nagłośnienie na procesji. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. 
 3. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. bpa Jewgienija Zinkowskiego. Ks. Bp odprawi Mszę św. o godz. 11:00 z procesją eucharystyczną, a o godz. 15:00 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 8:00. 
 4. Zapraszam na Msze św. z procesją eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała i nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym tygodniu w dni powszednie Msze św. o godz. 18:00. 
 5. W tym tygodniu: w czwartek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. 
 6. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę św. o godz. 18:00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 17:00. 
 7. W przyszłą niedzielę, 26.06. będziemy obchodzić  rocznicę I Komunii św.  dzieci z klasy IV. Zapraszam dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 11:00. 
 8. W piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 9. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 10. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i  Dobrodziejów naszej Parafii.
 11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.