12.06.2022r. Uroczystość Trójcy Świętej

 1. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary wpłacane na konto i składane osobiście.
 2. Dzisiaj dzieci z klasy III przyjmą po raz pierwszy Komunię św. Módlmy się za te dzieci i ich rodziców. 
 3. W poniedziałek, w 13 dnień miesiąca o godz. 19:30 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.
 4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się procesja ulicami Ślesina. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie trasy procesji. Do udziału w sumie i procesji zapraszam wspólnoty parafialne, poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów, Liturgiczną Służbę Ołtarza, strażaków i wszystkich Parafian. Niech nasz udział w procesji po dwóch latach przerwy spowodowanej epidemią będzie wyrazem wdzięczności i miłości do Jezusa Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. 
 5. Zapraszam do uczestnictwa w oktawie Bożego Ciała w dni powszednie o godz. 18:00,  w sobotę o 17:00, a  w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
 6. Za tydzień, w niedzielę, 19.06. będziemy gościć w naszej parafii ks. bpa Jewgienija Zinkowskiego z Kazachstanu. Ks. Biskup będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 11:00 dla wszystkich Parafian, a o godz. 15:00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.
 7. Za tydzień, w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 8:00. 
 8. Spotkania kandydatów do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godz. 18:00, we wtorek i środę o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa. 
 9. Biuro Parafialne będzie nieczynne  w poniedziałek.  
 10. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
 11. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i   Dobrodziejów naszej Parafii.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.