22.05.2022r. VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim wg. tradycji kościoła będziemy obchodzili Dni Krzyżowe. W te dni przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy prosić o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. Zapraszam do wspólnej modlitwy przede wszystkim wszystkich rolników.
  3. We wtorek i czwartek Msze św. o godz. 17:00. We wtorek i środę Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  4. W czwartek 26.05. pamiętajmy w modlitwach o naszych Mamach.
  5. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. W piątek o godz. 19:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej. Obecność obowiązkowa.
  7. Po Mszach św. można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  8. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!