15.05.2022r. V Niedziela Wielkanocna

  1. Zapraszam na nabożeństwa majowe. Okażmy Matce Bożej naszą miłość i bezgraniczną ufność przyzywając Jej wstawiennictwa w pięknych wezwaniach Litanii Loretańskiej, Nabożeństwa odbywać się będą w dni powszednie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
  2. Serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. 
  3. W tym tygodniu rozpoczyna się remont na plebanii co łączy się z tymczasowym przeniesieniem biura parafialnego do salki parafialnej. Z tego powodu wszystkie spotkania w salce zostają zawieszone. 
  4. W piątek o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej. Obecność obowiązkowa. 
  5. Po Mszach św. można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  6. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
  7. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.