16.01.2022r. II Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję serdecznie za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i  życzliwość. Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca, wpłacane na konto parafialne, a także składane przy okazji Mszy św. „kolędowych”. 
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, w środę wspomnienie św, Józefa Sebastiana Pelaczara, w piątek wspomnienie św. Agnieszki. 
  3. W piątek przypada Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Z tej okazji wzywając wstawiennictwa Dziadków Pana Jezusa, św. Joachima i Anny prośmy Dobrego Boga w ich intencji. Módlmy się o  Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych. 
  4. W tym roku, ze względu na epidemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. W wyznaczone dni powszednie o godz. 18:00 są oprawiane Msze św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla parafian w nowym roku. Bardzo serdecznie zapraszam  na te Msze św. 
  5. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  6. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.