9.01.2022r. Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Dziękuję za odśnieżenie terenu przy kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na remont dzwonów składane podczas Mszy „kolędowych” i wpłacane na konto parafialne. 
  2. Dziś, w II niedzielę miesiąca ofiary które zbieramy podczas Mszy św. są przeznaczone na remont dzwonów. 
  3. Dzisiaj po Mszy św. o g. 11:00 spotkanie rodziców dzieci z klasy III. 
  4. W tym roku, ze względu na epidemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. W wyznaczone dni powszednie o godz. 18:00 są oprawiane Msze św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla parafian w nowym roku. Plan tych Mszy znajduje się w kruchcie kościoła i na stronie internetowej parafii w zakładce „aktualności”.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego i Małego Przewodnika Katolickiego dla dzieci.  
  6. Módlmy się za naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i  Dobrodziejów naszej parafii.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.