9.05.2021r. VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękuję Strażakom z OSP Ślesin i PSP w Nakle nad Notecią, za usunięcie połamanych konarów drzew na cmentarzu. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj, w  II niedzielę miesiąca na prace remontowe. 
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców dzieci z klasy III. 
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim wg. tradycji kościoła obchodzone są Dni Krzyżowe. Są to dni błagalnej modlitwy o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. W te dni przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy prosić o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. Zapraszam do wspólnej modlitwy przede wszystkim wszystkich rolników.
  4. W czwartek 13 maja wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. O 20.00 Msza święta koncelebrowana i modlitwa różańcowa. Naszej modlitwie będzie przewodził ks. Andrzej Marmurowicz, moderator diecezjalny Żywego Różańca.
  5. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 
  6. Po Mszach św. można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  7. W czwartek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
  8. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
  9. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.