16.02.2020r. VI Niedziela Zwykła

• Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, sprzątanie terenu przy kościele i plebanii , za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  • W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  • Osoby, które zgłosiły chęć udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej zapraszam na spotkanie organizacyjne 24.02. ( następny poniedziałek) o godzinie 18:00 w salce na plebanii.
  • Biuro parafialne czynne jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy św.
  • Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzy parafialnym.  Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
  • Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  • Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej parafii.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!