19.01.2020r. II Niedziela Zwykła

• Składam wszystkim parafianom podziękowanie za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i życzliwość. Dziękuję bardzo za gościnę w czasie spotkań kolędowych, a także za ofiary złożone przy tej okazji na remont organów w naszym  kościele.
  • Pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”, zaczerpniętym z Dziejów Apostolskich, od 18 a 25 stycznia obchodzony jest na całym świecie – także w Polsce – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się za naszych braci chrześcijan i za nas samych, abyśmy dołożyli wszelkich starań by uczniowie Chrystusa stanowili jedno.
  • We wtorek przypada Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Z tej okazji wzywając wstawiennictwa Dziadków Pana Jezusa, św. Joachima i Anny prosimy Dobrego Boga w ich intencji. Prosimy o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.
  • Spotkanie ministrantów dziś (niedziela) po Mszy św. o godz. 11:00 na plebanii.
  • W ostatnim tygodniu z powodu choroby kolęda została odwołana. Bardzo przepraszam wszystkich za tę niedogodność. Kolęda w tym tygodniu:
    poniedziałek, 20.01: ul. Sportowa
    wtorek 21.01:ul. Kolejowa i Dworcowa do nr 22 (od dołu do góry)
    środa, 22.01.: ul. Dworcowa od nr 18 (do góry)
    czwartek 23.01: ul. Sosnowa i Dębowa oraz  ul. Dworcowa nr nieparzyste od dołu do góry,  do nr 11
    piątek 25.01: ul. Brzozowa, Kasztanowa i Lipowa
    sobota 26.01: ul. Świerkowa i Jarzębinowa
  • Kolęda rozpoczyna się o godzinie 15:00, a w sobotę o 10:00.
  • W czasie kolędy Msze św. w dni powszednie o godzinie 14:00 (z wyjątkiem środy), a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne.
  • Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  • Módlmy się za  naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.