12.01.2020r. Niedziela Chrztu Pańskiego

• Dziś dziękujemy Dobremu Bogu za sakrament Chrztu św. W czasie Mszy św. o godz. 11:00 dzieci klas III otrzymają od swoich Ojców Chrzestnych świece chrzcielne i złożą przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci klas III.
  • Dziś w II niedzielę miesiąca ofiary które zbieramy podczas Mszy św. są przeznaczone na remont organów.
  • Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i urzędowania biura parafialnego. Od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) Msze św. będą o godzinie 14:00, a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne. W środę Msza św. o godz. 17:00.
  • Kolęda w tym tygodniu:
    poniedziałek, 13.01: ul. Długa pozostałe domy do ul. Nakielskiej.
    wtorek, 14.01: Gabrielin i ul. Nowa.
    czwartek, 16.01: ul. Sosnowa i Dębowa
    piątek, 17.01: ul. Brzozowa, Kasztanowa
    sobota, 18.01: ul. Sportowa
    Kolęda rozpoczyna się o godzinie 15:00, a w sobotę o 10:00.
    Ofiary z kolędy są przeznaczone na remont organów.
  • Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  • Na parafialnej stronie internetowej pod zakładką „Pielgrzymka” znajduje się program naszej  pielgrzymki do Ziemi Świętej „Śladami Chrystusa”. Zostało już tylko kilka wolnych miejsc.
  • Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  • Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej parafii.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.