29.12.2019r. Niedziela Świętej Rodziny

• Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary
  • We wtorek w modlitwie osobistej i wspólnotowej będziemy dziękować Panu Bogu za cały rok. Po Mszy o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne.
  • W środę, w pierwszy dzień nowego roku obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. o 9:30 w i 11:00. Tego dnia należy uczestniczyć we Mszy św.
  • W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem, o godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. św. O godz. 16.50 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św. pierwszopiątkowa.
  • W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  • W niedzielę, 5.01 będziemy gościć w naszej parafii Braci Kleryków z klasztoru OO. Karmelitów Bosych z Poznania. Bracia w ramach niedzieli powołaniowej będą głosić Słowo Boże. Po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie z dziećmi przy żłóbku i śpiewanie kolęd.
  • W poniedziałek, 6.01. obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną kadzidło i kreda. Ofiary z Mszy św. przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.
  • Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i urzędowania biura parafialnego. Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie – kolędowe będą o godzinie 14:00. (w tym tygodniu poniedziałek i czwartek), a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne.
  • Kolęda w tym tygodniu:
    poniedziałek, 30.12. od godz. 15:00: Kazin – pozostałe domy i blok.
    czwartek, 2.01. od godz. 15:00 ul. Kazińska
    sobota 4.01. od godz. 10:00 Gumnowice i Ślesin ul Jabłonowa.
  • Ofiary z kolędy są przeznaczone na remont organów.
  • Wraz z Biurem Pielgrzymkowym, Arcus z Bydgoszczy organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje są wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii w zakładce pielgrzymka.
  • Dzieci po Mszy św. odbierają Mapę Podróży na styczeń.
  • Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże.