15.09.2019r XXIV Niedziela Zwykła

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za  kwiaty i ofiarę na kwiaty do kościoła.  Dziękuję, za ofiary na prace remontowe naszego kościoła w II niedzielę miesiąca. Dziękuję także za indywidualne ofiary złożone na remont organów. 
  2. Chłopców, którzy chcą być ministrantami zapraszam, razem z rodzicami, na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, w środę święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, w piątek wspomnienie św. męczenników Andrzeja, Pawła i towarzyszy. W sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. 
  4. Od poniedziałku w Szkole Podstawowej w Ślesinie rozpoczynają się rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Rekolekcje będzie głosił ks. Zbigniew Ilkowski z Gniewkowa. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Ks. Rekolekcjonisty i  dzieci uczestniczących w rekolekcjach. 
  5. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  6. Spotkanie osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do Włoch odbędzie się w środę 18.09. o godz. 18:00 w naszym kościele. Można już wpłacać ostatnią ratę (1000 zł) na tę pielgrzymkę. 
  7. Rok temu przeżywaliśmy w naszej parafii nawiedzenie obrazu NMP Częstochowskiej. Pragniemy z tej okazji pielgrzymować na Jasną Górę. Niech to będzie wyraz naszej wdzięczności za ten święty czas. Po Mszach św. można się zapisywać na jednodniową, autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w czwartek, 24.10. Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem to 80 złotych. Przy zapisach potrzebny jest dowód osobisty.
  8. W piątek biuro parafialne będzie nieczynne. 
  9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  10. 10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.