8.09.2019r. Uroczystość NMP Matki Pięknej Miłości, Patronki Diecezji

  1. Dziękuję za ofiary zebrane dziś, w II niedzielę miesiąca, na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. W tym tygodniu zostały zdemontowane organy i wywiezione do naprawy i konserwacji. Koszt prac, materiałów i urządzeń potrzebnych do przeprowadzenia remontu organów wynosi 71340 zł. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej.
  2. Dziękuję rodzicom i dzieciom za udział we Mszy św. i wspólną modlitwę w pierwszy piątek miesiąca. Mam nadzieję, że  grupa ta znacznie się powiększy.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców klasy VIII i tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej.
  4. Uczniowie klas VI i VII w najbliższą sobotę udają się na Rajd Pamięci Męczenników do Szczepanowa. Koszt wyjazdu to 5 zł., a zapisy i zgody rodziców na wyjazd przyjmuje w szkole p. Joanna Małysz. Wyjazd w sobotę o godz. 8:00 sprzed kościoła.
  5. Chłopców, którzy chcą być ministrantami zapraszam, razem z rodzicami, na spotkanie za tydzień, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00.
  6. Rok temu przeżywaliśmy w naszej parafii nawiedzenie obrazu NMP Częstochowskiej. Pragniemy z tej okazji pielgrzymować na Jasną Górę. Niech to będzie wyraz naszej wdzięczności za ten święty czas. Po Mszach św. można się zapisywać na jednodniową, autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w czwartek, 24.10. Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem to 80 złotych. Przy zapisach potrzebny jest dowód osobisty.
  7. Spotkanie osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do Włoch odbędzie się w środę 18.09. o godz. 18:00 w naszym kościele. Można już wpłacać ostatnią ratę (1000 zł) na tę pielgrzymkę.
  8. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.