27.01.2019r. III Niedziela Zwykła

  1. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i  życzliwość. Dziękuję bardzo za gościnę w czasie spotkań kolędowych, a także za ofiary złożone przy tej okazji na remont naszego kościoła. Bóg zapłać.
  2. Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i biura parafialnego.  Msze św. w dni powszednie o godzinie 14:00 a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne. 
  3. Kolęda w tym tygodniu:

     poniedziałek, 28.01: ul. Sportowa od końca

     wtorek, 29.01: ul. Kazińska od końca

     czwartek, 31.01: ul. Łączna, Krótka, Rzemieślnicza

     Kolęda rozpoczyna się o godzinie 15:00

  1. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  2. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Od godz. 16:15 wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość spowiedzi. O 16.50 Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św. 
  3. W sobotę,  2.02. obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu. Tego dnia o godz. 11:00 Msza św. z obrzędem poświęcenia świec. W czasie tej Mszy św. także Święto Ofiarowania dzieci z klas III w ramach  przygotowania do I komunii św. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św. Wieczorna Msza św. wg formularza niedzielnego. Po  wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
  4. Trwają już zapisy na pielgrzymkę parafialną do Włoch. Przy zapisach  należy wpłacić pierwszą ratę w wysokości 1000 zł. Potrzebne też są następujące dane: imię i nazwisko, nr PESEL, nr dowodu tożsamości, adres zamieszkania i zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Zapisy tylko w biurze parafialnym. 
  5. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego wraz z modlitewnikiem na luty w cenie 6 zł.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.