20.01.2019r. II Niedziela Zwykła

 1. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i życzliwość. Dziękuję bardzo za gościnę w czasie spotkań kolędowych, a także za ofiary złożone przy tej okazji na remont naszego kościoła.
 2. W dniach od 18 do 25 stycznia 2019r. przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Dąż do sprawiedliwości”. Pamiętajmy w modlitwie za naszych braci chrześcijan i za nas samych, abyśmy dołożyli wszelkich starań by uczniowie Chrystusa stanowili jedno.
 3. W dniach 22-27 stycznia br. odbywać się będą w Panamie 34. Światowe Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka. Módlmy się, aby to wydarzenie wydało błogosławione owoce w życiu Kościoła,
 4. Jutro przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Z tej okazji wzywając wstawiennictwa Dziadków Pana Jezusa, św. Joachima i Anny prosimy Dobrego Boga w ich intencji. Prosimy o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.
 5. W związku z dużym zainteresowaniem rozpoczynamy zapisy na pielgrzymkę parafialną do Włoch. Przy zapisach należy wpłacić pierwszą ratę w wysokości 1000 zł. Potrzebne też są następujące dane: imię i nazwisko, nr PESEL, nr dowodu tożsamości, adres zamieszkania i zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Zapisy tylko w biurze parafialnym.
 6. Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i biura parafialnego. Msze św. w dni powszednie (z wyjątkiem środy) o godzinie 14:00 a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne.
 7. Kolęda w tym tygodniu:
  poniedziałek, 21.01: Gabrielin i ul. Nowa
  wtorek, 22.01: ul. Sosnowa i ul. Dębowa
  czwartek 24.01: ul. Brzozowa i ul. Kasztanowa
  piątek 25.01: ul. Świerkowa, ul. Lipowa, ul.Jarzębinowa
  sobota 26.01: ul. Nakielska i ul.Topolowa
  Kolęda rozpoczyna się o godzinie 15:00, a w sobotę o 9:00
 8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
 9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.