21.06.2020r. XII Niedziela Zwykła

• Dziękuję wszystkim za udział we Mszach św. i procesjach w oktawie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Dziękuję Służbie Liturgicznej, wspólnocie Żywego Różańca, i druhom OSP Ślesin.
  • Serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na remont organów w naszym kościele.
  • Przypominam, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w czasie pobytu w kościele. Jest to wyrazem wzajemnej troski o siebie, a zobowiązuje nas do tego nie tylko nakaz władz państwowych, ale przede wszystkim przykazanie miłości bliźniego.
  • Spotkania dzieci do I Komunii św. w środę i piątek o godz. 18:00.
  • Zapraszam na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
  • W środę uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 17:00.
  • W sobotę podczas Mszy św. o godz. 12:00 dzieci z I grupy przyjmą pierwszy raz Komunię św. Pamiętajmy w modlitwie o tych dzieciach i ich rodzicach.
  • Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
  • Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na nowy rok akademicki. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.
  • Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i ofiar epidemii.
  • Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.