28.06.2020r. XIII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii, za skoszenie trawy w ogrodzie. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone na rzecz parafii.  
 2. Przypominam, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w czasie pobytu w kościele. Jest to wyrazem wzajemnej troski o siebie, a zobowiązuje nas do tego nie tylko nakaz władz państwowych, ale przede wszystkim przykazanie miłości bliźniego. 
 3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w piątek święto św. Tomasza Apostoła.
 4. Spotkania dzieci z II grupy do I Komunii św. w środę i piątek o godz. 18:00. W sobotę o godz. 12:00 dzieci z tej grupy przyjmą I Komunię św. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
 5. W tym tygodniu: w środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania do Służby Bożej. W pierwszy piątek miesiąca od godziny 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O 16:45 Nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa.  
 6. W piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Z powodu epidemii z Komunią św. odwiedzę tych chorych, których odwiedziłem w czerwcu. Jeśli ktoś jeszcze pragnie przyjąć komunię św. to proszę o zgłoszenia do czwartku włącznie. 
 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
 8. Bardzo proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. 
 9. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na na nowy rok akademicki. Szczegóły na plakacie w kruchcie.
 10. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem na lipiec.
 11. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i  ofiar epidemii. 
 12. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej. 
 13. Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.