14.06.2020r. XI Niedziela Zwykła

• Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. Dziś w II niedzielę miesiąca taca na remont organów w naszym kościele.
  • Dziękuję wszystkim za udział we Mszy św. i procesji w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Dziękuję Służbie Liturgicznej, wspólnocie Żywego Różańca, Panu Organiście i druhom OSP Ślesin.
  • W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
  • W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18:00, a po niej procesja z Najświętszym Sakramentem.
  • Msze św. w oktawie Bożego Ciała codziennie o godz. 18:00. Zapraszam wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci z klasy III i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  • Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek i środę o godz. 17:15.
  • W piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  • Po Mszy św. można nabyć u ministrantów Przewodnik Katolicki/
  • Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i ofiar epidemii.
  • Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i św. Antoniego z Padwy.