5.01.2020r. II Niedziela Po Bożym Narodzeniu

• Dziś gościmy w naszej parafii Braci Kleryków z klasztoru OO. Karmelitów Bosych z Poznania. Bracia w ramach niedzieli powołaniowej będą głosić Słowo Boże. Po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie z dziećmi przy żłóbku i śpiewanie kolęd.
  • Jutro w Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną kadzidło i kreda. Ofiary z Mszy św. przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.
  • Za tydzień w Niedzielę Chrztu Pańskiego o godz. 11:00 dzieci klas III otrzymają od swoich Ojców Chrzestnych świece chrzcielne i złożą przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci klas III.
  • Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i biura parafialnego. Od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) Msze św. w dni powszednie będą o godzinie 14:00,z a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne.
    W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  • Plan Kolędy w tym tygodniu:
    wtorek, 7.01.: ul. Łączna, Krótka, Rzemieślnicza
    czwartek, 8.01.: ul. Długa, obie strony, od końca, do strony nieparzystej nr 29
    piątek, 10.01.: ul. Długa, obie strony, od strony nieparzystej nr 27, do drogi na Gumnowice
    sobota 12.01.: ul. Nakielska i ul.Topolowa.
  • Kolęda rozpoczyna się o godzinie 15:00, w sobotę o godz. 10:00. Ofiary z kolędy przeznaczone będą na remont organów.
  • Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  • Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, ofiary przeznaczone będą na remont organów.
  • Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  • Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże.