5.05.2019r. III Niedziela Wielkanocna

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii.
  2. Biuro parafialne czynne w bezpośrednio po Mszach św. od poniedziałku do piątku.
  3. Ks. dk. Igor Wichrowski zaprasza całą wspólnotę parafialną na swoje święcenia kapłańskie do Katedry Bydgoskiej w sobotę, 25.05. o godz. 10:00.
  4. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    Przypominam, że 13 maja o godz. 16:00 Ks. Biskup Jan Tyrawa udzieli sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Pierwsza Komunia św. dzieci z klas III 19 maja, w niedzielę o godz. 11:00. Rocznica Pierwszej Komunii św. 26 maja, w niedzielę o godz. 11:00.
  5. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w tym tygodniu: w czwartek i piątek o godz. 18:30. Obecność obowiązkowa.
  6. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków w sobotę o godz. 10:00
  7. Chorych z Najświętszym sakramentem odwiedzę w piątek, 10 maja.
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego a dla dzieci Mały Przewodnik Katolicki.
  10. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone będą na prace konserwatorskie naszego kościoła.