12.05.2019r. IV Niedziela Wielkanocna

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii i ścięcie trawy. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii, dzisiaj w II niedzielę miesiąca. Bóg zapłać. W tygodniu został przywieziony po konserwacji i naprawie konfesjonał z kaplicy.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania w Kościele. Codziennie podczas Mszy św. będziemy prosić o nowych kapłanów, powołania zakonne i misyjne.
  3. Jutro w czasie Mszy św. o godz. 16:00 Ks. Biskup Jan Tyrawa udzieli sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
  4. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa Majowe ku czci NMP codziennie po Mszach św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00
  5. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek święto św. Macieja Apostoła, w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski
  6. W przyszłą niedzielę, 19.05 dzieci z III klasy przystąpią do I Komunii św. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00
  7. Próby przed dzieci przed I Komunią św. w czwartek i piątek o godz. 18.30. Spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią w sobotę o godz. 10:00
  8. Bardzo proszę aby osoby, które zwykle uczestniczą w niedzielę we Mszy o godz. 11:00, a nie są związane z dziećmi, które będą przystępowały do I Komunii św. tego dnia uczestniczyły we Mszy św. o innej godzinie.
  9. Rocznica I Komunii św. w niedzielę 26.05. o godz. 11:00
  10. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  11. Polecam prasę katolicką. Do nabycia Przewodnik Katolicki.