28.04.2019r. II Niedziela Wielkanocna

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii.
  2. Dzisiaj o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu bezpośrednio po Mszach św. od poniedziałku do czwartku.
  4. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. Msza św. o godz. 9:00.
  5. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy św., a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 11:00.
  6. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymienianakach rocznych i Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W I czwartek miesiąca zapraszam na Mszę św. o godz. 17:00 w intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej Parafii. Tego dnia modlimy się także o nowe i święte powołania Służby Bożej w Kościele.
  8. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. wg. porządku niedzielnego. Z racji przypadającego tego dnia I piątku miesiąca po Mszy św. o godz. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  9. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  10. W sobotę po wieczornej Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  11. Chorych z Najświętszym sakramentem odwiedzę w piątek, 10 maja.
  12. W niedzielę, 5 maja o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Druhen i Druhów OSP Ślesin.
  13. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  14. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego