25.02.2024 II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać, za pomoc, życzliwość i ofiarność. 
 2. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc misjom i misjonarzom. 
 3. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: w niedzielę godz. 15:00 Gorzkie Żale, Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16:00,  a po Mszy św. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych. Ofiary zbierane podczas Mszy św. w piątki Wielkiego Postu i w czasie Gorzkich Żali przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. 
 4. Katechezy parafialne dla dzieci w tym tygodniu: klasa I w poniedziałek o godz. 16:00, klasa V i VI w poniedziałek o godz. 18:00. Katechezy odbywają się na w salce parafialnej na plebanii. 
 5. Kandydaci do bierzmowania z klasy I szkoły średniej w ramach swojego przygotowania tego sakramentu uczestniczą w Drodze Krzyżowej i spotkaniu po tym nabożeństwie. 
 6. Zapraszam na katechezę biblijną w środę po Mszy św. do salki katechetycznej na plebanii.
 7. W pierwszy piątek  miesiąca od godziny 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość spowiedzi. O godz. 16:45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa.
 8. Biuro Parafialne będzie nieczynne  we wtorek i w piątek. 
 9. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży odbędą się od 4-6 marca w naszym kościele parafialnym. Plan rekolekcji jest wywieszony w kruchcie kościoła i na  parafialnej stronie internetowej w zakładce „Aktualności”. Bardzo proszę rodziców o zapoznanie się z tymi informacjami. 
 10. Bardzo proszę aby zgłaszać się do Biura Parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. Groby nieopłacone będą zlikwidowane. 
 11. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego .
 12. Razem z Biurem Pielgrzymkowym Arcus z Bydgoszczy organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 18-25.09.2024. Szczegóły na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła i na naszej stronie internetowej w zakładce „Pielgrzymka”.
 13. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła 
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.