19.11.2023r. XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość. Bóg zapłać za ofiary złożone w II niedzielę miesiąca na fundusz remontowy.
 2. Na Dom Pomocy Społecznej w Mielżynie prowadzony przez Siostry Dominikanki  w ciągu ostatniego miesiąca zebraliśmy 477,50 zł. Bóg zapłać. 
 3. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w piątek. 
 4. Za tydzień, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Słowo Boże w naszej parafii będzie głosił ks. Bogusław Kozioł, Chrystusowiec, postulator procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego Ignacego Posadzego. 
 5. W kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej parafii w zakładce aktualności znajduje się plan duszpasterskiego nawiedzenia rodzin naszej parafii czyli plan kolędy.
 6. Katecheza parafialna dla dzieci w  tym tygodniu: klasa III w piątek o godz. 16:00
 7. Spotkanie i konferencja dla rodziców dzieci i młodzieży przygotowujących się do I Komunii św. i Bierzmowania w niedzielę 26.11.,  po Mszy św. o godz. 11:00. 
 8. Przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Zgodnie z regulaminem cmentarza brak tej opłaty będzie skutkował likwidacją grobu. 
 9. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. 
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów,  Parafian i dobrodziejów naszego kościoła. 
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.